Anketa

Nagrade za takmičare

održavam tu akciju
8 (100%)
e podržavam
0 (0%)

Ukupno glasova: 8

Autor Tema: Igraci sa PES2010 originalom!  (Pročitano 41292 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

fantaz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1036
    • Pogledaj profil
Re: Igraci sa PES2010 originalom!
« Odgovor #75 poslato: 5. jul 2010, 20:12:56 »
Citat: kepakg;647413
Meni je PES stigao posle 2-3 dana,postar doneo na kucnu adresu.

Uh dobre vjesti,samo neka dođe
Može pitanje, vec imam instaliran pes2010 normalno nije original, sa patchom PESEdit.com 2010 Patch 3.4 i sa PESEdit.com 2010 World Cup Patch i sve mi radi O.K.
E sad me zanima kad dođe ovaj original dali da napravim deinstalaciju Pes-a pa instaliram sve nanovo ili sta da napravim da nesto ne zeznem. Ovo mi je prvi put da kupujem original pa neznam sta i kako treba, i sta jos trebam skinuti i instalirati da bi mogao igrati normalno on-line, koje stvari i dodatke.
Hvala na pomoci vidim da ti vec imas pa ako moze pomoc i savjet.

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: Igraci sa PES2010 originalom!
« Odgovor #76 poslato: 5. jul 2010, 20:37:18 »
Pre nego sto sam uzeo PES original,nisam imao obican PES tako da ne znam dal ces morati da izbrises obican da bi instalirao original...

Kada budes krenuo da igras online,pisace ti da moras da upises onaj kod(to ti se nalazi na kutiji od PES-a) i jos par stvari,posle toga ce te prebaciti na neki sajt i tu ce ti izbaciti koji patch trebas da skines.Takodje,u igri imas System Settings>Download tu moras da ides kako bi ti odradio najnovi update...kad to uradis,mocices da igras sa nama lige,turnire itd...to je to.
 

fantaz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1036
    • Pogledaj profil
Re: Igraci sa PES2010 originalom!
« Odgovor #77 poslato: 5. jul 2010, 21:27:28 »
Odlicno hvala puno na pomoci, sad ne preostaje drugo nego čekati, nadam se da sve bude dobro, ako sta zapne trazim pomoć.