Autor Tema: 12345le--AJAX--  (Pročitano 2903 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

123456le

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 198
    • Pogledaj profil
12345le--AJAX--
« poslato: 26. oktobar 2009, 23:47:17 »
dakle poceo sam master ligu s ajaxom...dosad sam dosao negdje do 2 tjedna 2.polusezone(znaci polovica veljace)...

evo pocetna postava:


u europa ligi sam prosao skupinu prilicno lagano kao sto mozete vidjeti:


i slijedio je dvoboj sa galatasarayom koji se pokazao kao tvrd orah ali prosao sam...


sada je na redu valencia..



trenutno sam u prvenstvu 2.al stignem to nadoknaditi posto svi u prvenstvu kiksaju..:D:


u nizozemskom kupu sam u polufinale prosao preko twentea na penale 5:4 regularni dio 0:0 sad igram protiv den haaga..
inace na pocetku sezone sam doveo kolarova,jajala na posudbu i ebanks-blakea iz wolwerhamptona...
kolarov se pokazao kao pun pogodak..jajalo i ebanks-blake griju klupu:XD:

na zimskom prijelaznom roku sam doveo zunigu iz napolia koji zasad igra odlicno...

suarez je 3 strijelac lige..zajedno sa sulejmanijem..a anita koji se odlicno razvija(povecao mu se speed i sve...)je 2.asistent lige..eto..iduci report na kraju sezone...

e da i nivo tezine je top player vrijeme trajanja:10 min
 

zlaxy

  • Марадона - елпибе
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5038
    • Pogledaj profil
Odg: 12345le--AJAX--
« Odgovor #1 poslato: 27. oktobar 2009, 08:51:52 »
Samo napred !
Број један је Дарко,какав црни Рама !!!
 

123456le

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 198
    • Pogledaj profil
Re: 123456le--AJAX--
« Odgovor #2 poslato: 27. oktobar 2009, 13:01:53 »
evo napravit cu mali update..iako jos nije kraj sezone..dapace tek je 3.mjesec ..al eto..

dakle u europa ligi sam izvukao valenciu i nazalost ispao...nesretno...


stanje u prvenstvu je dobro 2.sam..zaostajem 3 boda za AZ-om... problem je sto sam izgubio od njih pa moram cekat njihov kiks...


a sto se tice nizozemskog kupa..usao sam u finale gdje me ceka psv..bit ce zanimljivo...


eto..komentirajte...
 

zlaxy

  • Марадона - елпибе
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5038
    • Pogledaj profil
Odg: 12345le--AJAX--
« Odgovor #3 poslato: 27. oktobar 2009, 22:15:22 »
zgazi psv
Број један је Дарко,какав црни Рама !!!
 

123456le

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 198
    • Pogledaj profil
Re: 12345le--AJAX--
« Odgovor #4 poslato: 27. oktobar 2009, 23:26:26 »
i dakle..kao sto sam i rekao evo jos jedan mali update..OSVOJILI SMO NIZOZEMSKI KUP!:scooter::scooter:





a evo i malo statistike...svaka cast sulejmaniju najbolji igrac i najbolji strijelac..postao je bolji cak i od suareza...





komentirajte..iduci update sutra..tad cu zavrsiti sezonu...
 

123456le

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 198
    • Pogledaj profil
Re: 12345le--AJAX--
« Odgovor #5 poslato: 28. oktobar 2009, 11:55:51 »
dakle...sezona je zavrsena...I USPJELI SMO!!!NAKON 2004.OPET SMO PRVACI NIZOZEMSKE!


evo i tablice.4 kola prije kraja AZ mi je bjezao 4 boda..ali njihove kiksove sam iskoristio...


a osvajenjem naslova dobio sam i 15 milki eura....


iako nemam najboljeg strijelca lige...imam trojicu koji su u vrhu..i to vrlo visoko...sto smatram da je cak i bolje nego da imam najboljeg strijelca...


sto se tice asistencija tu imam 2 najbolja asistenta lige...a to su Suarez i Emanuelson....


i na kraju..Suarez je proglasen za najboljeg igraca lige...u pocetnoj 11-orki su on i Emanuelson..iako mislim da bi tu trebao biti i Sulejmani..jer se strasno razvio..i zadnje utakmice stalno trpa golove...Takoder strasno su se razvili i ostali..posebno..Suarez,Emanuelson,Anita,Zuniga i Kolarov te Enoh...


i na kraju evo vam pocetna 11-orka koja je osvojila naslov...


PLANOVI:kupiti dobroga centarfora..posto je Luque prestar i opadaju mu ocjene lagano...i kupiti novog golmana..ostali igraci nek ostanu ovako..jer se sjajno razvijaju...i svi su mladi...

eto..komentirajte...
 

123456le

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 198
    • Pogledaj profil
Re: 12345le--AJAX--
« Odgovor #6 poslato: 28. oktobar 2009, 22:29:51 »
SEZONA 2010./2011.JE POCELA!

dakle doveo sam samo 1 pojacanje..to je Uche iz zaragoze...jednostavno nije mi level scouta dobar dovoljno zaboravio sam staviti...na 5 level...al oke..ima vremena...

evo tablice na pocetku...


i evo pocetnog sastava...


grupa lige prvaka..relativno lagana...


eto..iduci update..na polusezoni..posto vidim da nitko nista ne komentira pa necu radit ucestale updateove...
 

123456le

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 198
    • Pogledaj profil
Re: 12345le--AJAX--
« Odgovor #7 poslato: 30. oktobar 2009, 18:04:14 »
dakle..zavrsio sam polusezonu...i kao sto mozete vidjeti rasturam al doslovno RASTURAM..evo tablice....


evo pocetni sastav...


dakle..sto se tice liste strijelaca..najbolji strijelci su suarez i pojacanje Uche...koji se pokazao kao pravo pojacanje..obojica su zabila po 11 golova...


sto se tice asistencija prvi je uvjerljivo Uche sa 11 asistencija..podsjecam u prosloj sezoni je prvi imao 6 asistencija....


u nizozemskom kupu sam prosao prve 2 runde..sad me ceka groningen..ne bi trebalo bit problema....


LIGA PRVAKA...
dakle grupu sam prosao bez vecih problema...


sad me ceka roma...


I JOS NESTO..SUAREZ JE PROGLASEN ZA NAJBOLJEG IGRACA EUROPE....SA 3 GLASA ISPRED IBRAHIMOVICA...


eto..iduci update na kraju sezone..
 

Stella Rosa

  • Gost
Odg: Re: 12345le--AJAX--
« Odgovor #8 poslato: 30. oktobar 2009, 19:34:15 »
Citat: 123456le;565066
dakle..zavrsio sam polusezonu...i kao sto mozete vidjeti rasturam al doslovno RASTURAM..evo tablice....


evo pocetni sastav...


dakle..sto se tice liste strijelaca..najbolji strijelci su suarez i pojacanje Uche...koji se pokazao kao pravo pojacanje..obojica su zabila po 11 golova...


sto se tice asistencija prvi je uvjerljivo Uche sa 11 asistencija..podsjecam u prosloj sezoni je prvi imao 6 asistencija....


u nizozemskom kupu sam prosao prve 2 runde..sad me ceka groningen..ne bi trebalo bit problema....


LIGA PRVAKA...
dakle grupu sam prosao bez vecih problema...


sad me ceka roma...


I JOS NESTO..SUAREZ JE PROGLASEN ZA NAJBOLJEG IGRACA EUROPE....SA 3 GLASA ISPRED IBRAHIMOVICA...


eto..iduci update na kraju sezone..


Bravo Bravo!!!!!!!!:clapping::clap2::clapping::clap2: e I preko cega slikas ove slike jel preko camere ili ima neki program P.S jel FRAPS!!!!!!!!
 

123456le

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 198
    • Pogledaj profil
Re: 12345le--AJAX--
« Odgovor #9 poslato: 30. oktobar 2009, 21:30:30 »
slikam tako da pritisnem tipku print screen i onda do zaljepim u paint..i uploadam...