Autor Tema: Logos by Mladja  (Pročitano 66747 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mladja

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 377
    • Pogledaj profil
Re: Logos by Mladja
« Odgovor #30 poslato: 1. novembar 2009, 17:30:47 »
Citat: brandzula;566027
Samo mi reci koji su brojevi ja cu ih sam izvuci da te ne cimam sa kacenjem...jer ne mogu da ubacim sve tvoje grbove u patch 0.7...a volio bih ove grbove reprezentacija kao i ovih fake ekipa da zamijenim ali nece preko GGS-a,pa ubacujem preko kitservera a ne znam koji su brojevi...  :sweatdrop:


Replay logos - dt06, od 962 do 991.

Citat: froginho;566093
Mladjo jel moze grb od AIK-a iz Stockholma posto ga nisam niti u jednoj temi naso




Citat: kornjaca;566099
mladjo moze Logo od Jelen Super Lige...


 

brandzula

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 148
    • Pogledaj profil
Odg: Logos by Mladja
« Odgovor #31 poslato: 1. novembar 2009, 20:12:51 »
Hvala Mladjo...profi uradjeno...ovo sam dugo cekao...veliki pozdrav i praticu tvoja pes iznenadjenja... :ziveli:
 

El_Fuego

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 180
    • Pogledaj profil
Odg: Logos by Mladja
« Odgovor #32 poslato: 1. novembar 2009, 20:43:46 »


ROB DO BAGRO
 

Mladja

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 377
    • Pogledaj profil
Re: Logos by Mladja
« Odgovor #33 poslato: 1. novembar 2009, 21:21:55 »
 

brandzula

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 148
    • Pogledaj profil
Odg: Logos by Mladja
« Odgovor #34 poslato: 7. novembar 2009, 19:58:57 »
Postoji li mogucnost da ispravis logo replay kod igranja bundes lige,jer se pojavljuje eredivisie?
 

Немања ВЦЗ

  • Regular
  • **
  • Poruke: 88
    • Pogledaj profil
Odg: Logos by Mladja
« Odgovor #35 poslato: 7. novembar 2009, 20:27:55 »
Да ли имају играчи Немачке,или смао грбови???
 

frenkyto

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 35
    • Pogledaj profil
Odg: Logos by Mladja
« Odgovor #36 poslato: 7. novembar 2009, 21:03:11 »
nece kod mene da radi,idem preko kitservera i ubacim u ovaj folder i sve lepo uradim...i kada udjem na edit i na load nece,prijavljuje kao da ne moze da nadje...jel moze neka pomoc !? !?      

33 STIL-33 NACINA
 

dukisha

  • Gost
Odg: Logos by Mladja
« Odgovor #37 poslato: 7. novembar 2009, 21:18:17 »
brate extra su ti grbovi. imas osecaj za taj kao neki 3d. sve pohvale
svima kojima nece da ubaci bilo sta preko kitservera instalirajte directx najnoviji
 

Mladja

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 377
    • Pogledaj profil
Re: Logos by Mladja
« Odgovor #38 poslato: 8. novembar 2009, 00:40:04 »
Citat: brandzula;569869
Postoji li mogucnost da ispravis logo replay kod igranja bundes lige,jer se pojavljuje eredivisie?

Nije ubačen replay logo Bundeslige jer Bundeslige nema u igri. Ubacivao sam grbove po originalnom rasporedu ekipa i napisao sam u prvom postu da je jedina razlika Partizan umesto AIK-a. Ako koristiš neki patch gde ima Bundesliga tj. da je stavljena na mesto Eredivisie, onda i ti zameni logo.

Citat: Немања ВЦЗ;569900
Да ли имају играчи Немачке,или смао грбови???

Nema. Samo su ubačeni grbovi Bundeslige u Others B, čisto da ne bude prazno.

Citat: frenkyto;569946
nece kod mene da radi,idem preko kitservera i ubacim u ovaj folder i sve lepo uradim...i kada udjem na edit i na load nece,prijavljuje kao da ne moze da nadje...jel moze neka pomoc !? !?

Edit pa load?! Ne razumem. Samo prekopiraj fajlove u foldere, klikni na setup.exe, Install i to je to. Otvori config.txt u kitserveru i pogledaj koja ti je tačna putanja img foldera. Treba da bude img.dir = "example-root1".
 

vex96

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 493
    • Pogledaj profil
Odg: Logos by Mladja
« Odgovor #39 poslato: 8. novembar 2009, 13:19:04 »
Nije lose...
OOOH TO BE A GOONUH!!!
 

dukisha

  • Gost
Odg: Logos by Mladja
« Odgovor #40 poslato: 8. novembar 2009, 13:24:41 »
moze zvezda retro?
 

frenkyto

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 35
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Logos by Mladja
« Odgovor #41 poslato: 8. novembar 2009, 13:53:27 »
Edit pa load?! Ne razumem. Samo prekopiraj fajlove u foldere, klikni na setup.exe, Install i to je to. Otvori config.txt u kitserveru i pogledaj koja ti je tačna putanja img foldera. Treba da bude img.dir = "example-root1".[/QUOTE]

pa kad prekopiram te foldere u kitserver,udjem u igricu i idem u edit pa na load,ali nece!!! sta jos treba da uradim sa kitserverom sem sto ga instaliram !?
33 STIL-33 NACINA
 

Mladja

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 377
    • Pogledaj profil
Re: Logos by Mladja
« Odgovor #42 poslato: 12. novembar 2009, 19:13:35 »
Citat: dukisha;570387
moze zvezda retro?

Je l' može ovo da proðe?


Citat: frenkyto;570408
pa kad prekopiram te foldere u kitserver,udjem u igricu i idem u edit pa na load,ali nece!!! sta jos treba da uradim sa kitserverom sem sto ga instaliram !?

Pa ništa ne treba sa kitserverom da radiš, samo ga prekopiraj i pokreni.
 

Немања ВЦЗ

  • Regular
  • **
  • Poruke: 88
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Logos by Mladja
« Odgovor #43 poslato: 12. novembar 2009, 20:05:56 »
Citat: Mladja;572804
Je l' može ovo da proðe?




Pa ništa ne treba sa kitserverom sa radiš, samo ga prekopiraj i pokreni.


екстра
 

Немања ВЦЗ

  • Regular
  • **
  • Poruke: 88
    • Pogledaj profil
Odg: Logos by Mladja
« Odgovor #44 poslato: 12. novembar 2009, 22:02:40 »
Citat: Mladja;561627


E ovako, za sad su urađeni samo grbovi klubova i reprezentacija, grbove liga i replay logos ču uraditi kad bude izašla konačna bin lista. Fazon je isti kao i za PES 2009, ali sam otvorio novu temu zbog lakšeg snalaženja na forumu. U ova 4 bina su pored originalnih timova ubačeni i grbovi fake ekipa (tj. zamenjeni su originalnim grbovima...Panionios, Steaua, Dynamo Moscow, CSKA Moscow, Trabzonspor...), grbovi svih reprezentacija koje se ne nalaze u igri (Become a Legend mod), grbovi fantasy klubova koji su u Master ligi (Wondengine Town, FC Nortovka, Jorudberg FF...), ubačen je Partizan umesto AIK-a, Palmeiras na mesto PES United-a, Sao Paulo na mesto WE United-a, Bundesliga je ubačena u Others B... Ako vam ne odgovara neki grb od ovih koje sam ja ubacio u binove, potražite u prethodnoj temi za PES 2009 http://www.pes-serbia.net/vb/t11673 ili napišite ovde koji vam treba pa ču uraditi. I da, za novajlije i za one koji možda ne znaju, uputstvo: raspakovane fajlove iz dt04.img foldera kopirati u kitserverexample-root1imgdt04.img.

DOWNLOAD:
FileFront
RapidShare


Meни нема тог дт04 у ексемпл руту/имг има само дт0б
шта треба да урадим да би ми се појавио 04