Autor Tema: ~PES 2010 FULL - Utisci, Screenshots, Video  (Pročitano 152129 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Misko

  • PES 2017
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3337
    • Pogledaj profil
~PES 2010 FULL - Utisci, Screenshots, Video
« poslato: 20. oktobar 2009, 16:09:31 »
Za sve clanove koji su nabavili igru.
Obavezno napisite utiske.
 

Mare-CareBG

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 36
    • Pogledaj profil
Re: ~PES 2010 FULL - Utisci, Screenshots, Video
« Odgovor #1 poslato: 20. oktobar 2009, 17:26:52 »
svidjaju mi se kretanja igraca, fizika lopte kod driblanja, tracanja sa loptom itd.!
uopste mi se nesvidja to sto ne mogu vise da odredjujem u controll settingsu da sam odlucim centarsut sa krila koliko jako da ubaci i tako odredim sam da li cu na prvu, drugu stativu itd.!

onda jos jedan minus je sto ne mogu da sklonim potpuno zivi zid kada protivnik ima slobodni! mozes da dodas igrace u zid i te iste da sklonis ali nikako potpuno igrace koje je komp postavio za tebe!

to je prvi utisak posle 2 tekme, top player!
 

stoyger

  • Regular
  • **
  • Poruke: 67
    • Pogledaj profil
    • http://www.ht-arena.com/fc_crazy_horse/
Odg: ~PES 2010 FULL - Utisci, Screenshots, Video
« Odgovor #2 poslato: 20. oktobar 2009, 17:43:12 »
Da li kasne komande kao na demu?
 

Mare-CareBG

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 36
    • Pogledaj profil
Re: Odg: ~PES 2010 FULL - Utisci, Screenshots, Video
« Odgovor #3 poslato: 20. oktobar 2009, 17:46:16 »
Citat: stoyger;559349
Da li kasne komande kao na demu?


kada ti je lopta na nozi mozes odma da se zaustavis npr., a ako si u naletu i lopta ispred tebe 2,3m onda ne reaguje odma ako skrenes smer trcanje itd!

nadam se da sam ti pomogao!
 

Misko

  • PES 2017
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3337
    • Pogledaj profil
Re: ~PES 2010 FULL - Utisci, Screenshots, Video
« Odgovor #4 poslato: 20. oktobar 2009, 17:58:31 »






Evo i jedan video, pogledajte sta lopta radi po kisi, prejako!



Nema sta da se zameri full verziji igre, sve sto je konami obecao to je i ispunio. Response time je ekstra, mreze poboljsane, zahtevnost ostala ista kao i demo. KING IS BACK!
 

Pejaz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 694
    • Pogledaj profil
Re: ~PES 2010 FULL - Utisci, Screenshots, Video
« Odgovor #5 poslato: 20. oktobar 2009, 18:51:37 »
Jludi jel neko pogledao timove u others ima li partizana mozda?
 

мирегробар

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 945
    • Pogledaj profil
    • http://scclansrbija.co.nr
Odg: ~PES 2010 FULL - Utisci, Screenshots, Video
« Odgovor #6 poslato: 20. oktobar 2009, 18:52:27 »
nije moj utisak niti video,moja igra se jos uvek skida.Al evo da podelim sa vama.

СА ПАРТИЗАНОМ ДО СМРТИ!!!!!
 

_Dante_

  • PES-master
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1630
    • Pogledaj profil
Odg: ~PES 2010 FULL - Utisci, Screenshots, Video
« Odgovor #7 poslato: 20. oktobar 2009, 18:57:58 »
Evo sve repke :)



i

Other team:



PAOK :ave:
▂ ▃ ▅ ▆ █ I House Music! █ ▆ ▅ ▃ ▂[/SIZE]
 

pfcdejan

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1727
    • Pogledaj profil
Re: ~PES 2010 FULL - Utisci, Screenshots, Video
« Odgovor #8 poslato: 20. oktobar 2009, 19:11:13 »
Nema Kezmana u Zenitu
Keep calm we are kings of the rings!!!
 

Hell

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1462
    • Pogledaj profil
Odg: ~PES 2010 FULL - Utisci, Screenshots, Video
« Odgovor #9 poslato: 20. oktobar 2009, 19:14:57 »
copy/paste text od jednog mog drugara, ja jos nabavljam.....

Gameplay mi je odlican,cak mi se cini i za nijansu bolji od onog iz dema,igraci koje ne kontrolisete se mnogo bolje krecu uzimajuci u obzir koje pozicije igraju i through ball (i niski i visoki) je mnogo korisniji.Svidja mii se igra u 16tercu ,nije ko dosad tipa povucete kontru,1 na 1 sa golmanom i sto se primaknete sesnestercu golman izleti na vas ko kamionom i u dosta slucajeva pokupi loptu,stice se utisak da je 16terac veci,takodje zavrsnice tipa voleji i odbitci kad se nadjete na 5 metara nisu ko sad da u 99.99% lopta zavrsi kod golmana.Onda sto se tice igranja kompa,dosta je bolji AI,koriste cak i one fancy driblinge,nekakve ludjacke zavrsnice i sta sve ne.Sranje je sto je dosta klubova nelicencirano ali ocekujem za par dana da se to ispravi OF-om.Takodje mnogo mi je bolji become a legend mod,ne ko u 09 sto je bio slucaj - napravim amfa i u prvoj sezoni dam 40 golova i s almerijom osvojim ligu sampiona,vec kad pocnete igrac vam je jako jadan,cini mi se da je za nijansu i bolji sistem napredovanja i budzenja ocena igraca :)
E sad meni ono najbitnije - master liga
Od valuta imate euro,dollar,funtu i yen.Potpisivanje novih igraca mozete da vrsite vi ili da prepoustite skautu.Takodje mozete da customize-ujete ligu i sama pravila,tipa da li ce tabela ici po broju bodova,rezultatu iz utakmica timvoa koji eventualno dele prvo mesto,da li kup da bude knockout formata,da li da imaju povratne utakmice i sta znam ja.Novitet su takodje sponzori,ja sam npr na startu ml sa arsenalom dobio ugovor sa francuskim proizvodjacem kola u trajanju od 2 god,osnovni paket cirka 6 miliona jevreja plus bonusi od 250 000 jevreja za svaku pobedu kod kuce i jos 2 neka sponzora sa kojekakvim bonusima,klauzulama i sta znam.Uglavnom na pocetku sam imao oko 150 miliona jevreja od sponzora i kao jos 20tak milki od clanarina :)
Takodje imate operational costs i tamo mozete da upgradeujete staff - scouta,doctora,athletic trainera,coacha etc. Takodje mnogo mi se svidja princip da su ocene igracima skrivene,pa da bi ih saznali morate da iste scouteujete etc.Igra je sve ono sto sam ocekivao,cak i vise tako da od mene ima 9.5/10
Takodje zaboravih da napomenem da je liga sampiona i liga evrope odlicno uradjena,i da na pocetak igranja ovog moda ne morate da odigrate pola sezone da bi dosli do transfer perioda :)
Zjuuu
 

Pirate

  • Regular
  • **
  • Poruke: 53
    • Pogledaj profil
    • http://her-calves-muscle-legs.blogspot.com/
Re: ~PES 2010 FULL - Utisci, Screenshots, Video
« Odgovor #10 poslato: 20. oktobar 2009, 19:40:33 »
Kakvi su golmani ???
 

jevic989

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 153
    • Pogledaj profil
Odg: ~PES 2010 FULL - Utisci, Screenshots, Video
« Odgovor #11 poslato: 20. oktobar 2009, 19:43:07 »
Evo ja da izlozim u jednoj recenici, ko je igrao DEMO, ima ce skoro isti uzitak, jedino me brine imam jako solidnu konfiguraciju i npr kad igram igru i dodjem u gol sansu ispred gola tako mi zasece (zamrzne) kompijuter na par sekundi i onda se vrati u normalu, jel neko zna do cega je to...
evo moje konf...
:1right: PSN: jevic_989 :player:
 

miljan91

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 172
    • Pogledaj profil
Re: ~PES 2010 FULL - Utisci, Screenshots, Video
« Odgovor #12 poslato: 20. oktobar 2009, 19:50:32 »
WTF oumarou i trickovski u zvezdi :nono: + zasto je hrvatska licenzirana a srbija nije...
 

ShevaSerbia

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 420
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/panicfilip
Odg: ~PES 2010 FULL - Utisci, Screenshots, Video
« Odgovor #13 poslato: 20. oktobar 2009, 20:02:50 »
Zasto Shevchenka nema u Dynamo Kievu, nije valjda u Chelsea?
 

skicha

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 780
    • Pogledaj profil
Odg: ~PES 2010 FULL - Utisci, Screenshots, Video
« Odgovor #14 poslato: 20. oktobar 2009, 20:16:37 »
Kakva je situacija sa faulovima? Igranje rukom? Je li i sad isto kao i na proslim, izbijes loptu igrac padne faul + zuti