Autor Tema: Ne mogu da se ulogujem  (Pročitano 5247 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

BiTrAtE

  • Regular
  • **
  • Poruke: 77
    • Pogledaj profil
Ne mogu da se ulogujem
« poslato: 26. avgust 2009, 19:40:07 »
Imam orginal pes, i pre par mjeseci sve je funkcionisalo odlicno online. Medjutim zaboravio sam game id, i taj akaunt izbrisao na konamijevom sajtu i otvorio novi. Medjutim sad kad ocu da se ulogujem u igri izbaca mi gresku an "error has occurred". Pokusao sam reinstall igre, opet isti problem. Sta da radim?
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Ne mogu da se ulogujem
« Odgovor #1 poslato: 26. avgust 2009, 19:59:04 »
Kupi novi original salim se naravno sto ne kontaktiras ove iz KONAMIJA Mozda ce oni znati do cega je....:)
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

BiTrAtE

  • Regular
  • **
  • Poruke: 77
    • Pogledaj profil
Ne mogu da se ulogujem
« Odgovor #2 poslato: 27. avgust 2009, 14:49:33 »
Ima li resenja ovom problemu ljudi? Ocu online :(
 

slobodan123

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Ne mogu da se ulogujem
« Odgovor #3 poslato: 4. septembar 2009, 11:20:04 »
reinstaliraj igricu
 

BiTrAtE

  • Regular
  • **
  • Poruke: 77
    • Pogledaj profil
Re: Ne mogu da se ulogujem
« Odgovor #4 poslato: 23. mart 2010, 10:35:51 »
Jos uvijek me muci ovo, mislim da znam u cemu je problem. Naime moj stari account sam registrovao na mail adresu kojoj je domen bio @cg.yu  E sad je nas provajder promijenio taj domen u @t-com.me a ja posto se ne sjecam passworda s tim accountom mogu slobodno da se slikam. E sad kad napravim novi nalog dobijam ovu gresku "An error has occured" a ranije sam cuo da samo jedan profil moze biti vezan za jedan serijski kljuc tako da je vjerovatno u tome problem. Pisao sam Konami supportu, konami iz usa mi kaze da treba da se obratim konami europe, a konami europe ne odgovara uopste na moje mailove :(
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Ne mogu da se ulogujem
« Odgovor #5 poslato: 23. mart 2010, 10:38:51 »
Citat
E sad kad napravim novi nalog dobijam ovu gresku "An error has occured" a ranije sam cuo da samo jedan profil moze biti vezan za jedan serijski kljuc tako da je vjerovatno u tome problem.
To je tacno, predlog slikaj kutiju sa serijskim brojem i tako im posalji i reci da si obrisao konami ID i trazi da ti resetuju serijski od igre ili sta vec...

Evo ista tema, isti slucaj ali za PES 2010:
http://forum.cropes.org/index.php/topic,10286.0.html
« Poslednja izmena: 23. mart 2010, 10:54:49 od strane maremas »
 

BiTrAtE

  • Regular
  • **
  • Poruke: 77
    • Pogledaj profil
Re: Ne mogu da se ulogujem
« Odgovor #6 poslato: 26. mart 2010, 16:49:22 »
Poslao sam im mail, trazili su mi da slikam kutiju, serijski kljuc na onoj knjizici, da skeniram online racun (tu se lepo vidi da mi je account registrovan na @cg.yu mailu) sve sam im to poslao i evo vec par dana nema odgovora od njih...pff