Autor Tema: Tutorijal za forwardovanje portova  (Pročitano 81775 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pelemasca

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3145
    • Pogledaj profil
    • https://www.youtube.com/channel/UCCsYBdrrqrOrZT227AIOWBg
Re: Tutorijal za forwardovanje portova
« Odgovor #75 poslato: 28. februar 2014, 20:48:05 »
nece ti host file nista poremetiti.... ako ces igrati sa shollym patchom preporucujem ti i shollym online ligu ;)
nastavice se...... ;)
 

locco10

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Tutorijal za forwardovanje portova
« Odgovor #76 poslato: 28. februar 2014, 20:58:15 »
Citat: Pelemasca;1250536
nece ti host file nista poremetiti.... ako ces igrati sa shollym patchom preporucujem ti i shollym online ligu ;)


Ok hvala, vidjecu dok sve namjestim pa ako bude funkcionisalo kako treba onda pokusati ligu.
FORZA JUVE:clap:
 

jovan84

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 9
    • Pogledaj profil
Odg: Tutorijal za forwardovanje portova
« Odgovor #77 poslato: 17. novembar 2014, 17:55:12 »
Ako moze mala pomoc...imam neki ruski ruter po imenu P660RT2 i nemogu nikako da se snadjem oko otvaranja portova,patim se vec citav dan ali slaba vajda...problem kod ovog rutera je to sto on ima skrivena podesavanja(meni) i prilikom ulaska i logovanja on mi samo izbaci status tog rutera i adrese... i nista vise.Pa me zanima kako ja to da odradim posto nemogu da igram online a zbog toga sam i kupio originalnu verziju CD-a...nesto sam trazio po netu pa mi se ucinilo da nije mozda ovo resenje???? evo adrese  http://www.youtube.com/watch?v=hSXE74IlbHQ    Hvala unapred
 

Pelemasca

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3145
    • Pogledaj profil
    • https://www.youtube.com/channel/UCCsYBdrrqrOrZT227AIOWBg
Re: Tutorijal za forwardovanje portova
« Odgovor #78 poslato: 18. novembar 2014, 11:26:30 »
ja imam slican model(beotel net) ne izbacuje ti cela podesavanja zbg one sifre i user name... ako se koristi standard admin bla bla on ne izbacuje sve podesavanja,pozovi korisnicku sluzbu provajdera pa neka ti objasne kako da se ulogujes
nastavice se...... ;)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: jovan84

cevali

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3189
    • Pogledaj profil
Re: Tutorijal za forwardovanje portova
« Odgovor #79 poslato: 18. mart 2016, 18:11:53 »
Neko pomoc oko otvaranja portova za HG531 V1  Telekom Srbija?
Da li ima potrebe otvarati portove ako dobro radi i bez njih?
« Poslednja izmena: 18. mart 2016, 18:16:29 od strane cevali »
 

Rade123

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Re: Tutorijal za forwardovanje portova
« Odgovor #80 poslato: 15. decembar 2016, 18:13:57 »
imamm problem oko portova,procitao sam vase obnjasnjenje za portove ne uspeva,cak sam i zvao telekom,rekli su da sam otovoriju portove nzm sta je u pitanju pa jel moze neka pomoc?
 

Prince

  • Kimi Räikkönen
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4118
    • Pogledaj profil
Odg: Tutorijal za forwardovanje portova
« Odgovor #81 poslato: 19. avgust 2017, 05:38:16 »
Cele noci se drkam sa ovim portovima, s tim sto ne racunajte na pomoc provajdera jer se svaki put javi zensko sto samim tim znaci da na moje pitanje u sebi razmislja "o cemu prica ovaj debil"




E sad da li ja nesto pogresno radim ili sta vec... inace model je D-link DIR-605L ako to nesto znaci
« Poslednja izmena: 19. avgust 2017, 13:11:18 od strane Prince »
S.
[/B]
 

Amokachi

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3475
    • Pogledaj profil
Re: Tutorijal za forwardovanje portova
« Odgovor #82 poslato: 19. avgust 2017, 11:31:04 »
Dovlu iscimas na garenu i on ti nasteluje za 2min. Da se ne mucis.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Prince

ДејанР

  • Edit Tim
  • Moderator
  • Top player
  • *****
  • Poruke: 427
    • Pogledaj profil
Re: Tutorijal za forwardovanje portova
« Odgovor #83 poslato: 8. februar 2018, 20:37:19 »
Куку леле, имам главу као теле а ништа не знам у вези овога.  :rulet:
Наиме, давно некад сам играо 6-ицу онлајн, чини ми се онај Шолим2013. и нешто ми удари у главу да инсталирам опет пес6 и да пробам онлајн, само овај пут 2015, међутим кад сам ушао све функционише до самог покретања меча гдје ме избаци са сваким противником. Наиђем тако на неког нашег балканца, који ми  каже да поред имена имам неку косу црту и да није могуће играње са мном, и да морам да погасим све што би ми сметало за онлајн играње, на крају крајева да провјерим и ово око портова...

Е сад, прво, да ли постоји неки простији (видео) тут , (не шаљите ме у први пост, прочитао сам га безброј пута, покушам нешто, али не успијем у ствари ништа), или неки програм који ће ово одрадити умјесто мене? Да ли се нешто друго поремети са овим или нема никакве додирне тачке са другим стварима/алатима које користим онлајн? И зашто одједном морам да подешавам ово, кад ономад нисам морао? Хвала.

Шта треба овде ? [ATTACH=CONFIG]30067[/ATTACH]
 

Sneg_Veje

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 328
    • Pogledaj profil
Re: Tutorijal za forwardovanje portova
« Odgovor #84 poslato: 8. februar 2018, 21:10:41 »
Citat: ДејанР;1489506
Куку леле, имам главу као теле а ништа не знам у вези овога.  :rulet:
Наиме, давно некад сам играо 6-ицу онлајн, чини ми се онај Шолим2013. и нешто ми удари у главу да инсталирам опет пес6 и да пробам онлајн, само овај пут 2015, међутим кад сам ушао све функционише до самог покретања меча гдје ме избаци са сваким противником. Наиђем тако на неког нашег балканца, који ми  каже да поред имена имам неку косу црту и да није могуће играње са мном, и да морам да погасим све што би ми сметало за онлајн играње, на крају крајева да провјерим и ово око портова...

Е сад, прво, да ли постоји неки простији (видео) тут , (не шаљите ме у први пост, прочитао сам га безброј пута, покушам нешто, али не успијем у ствари ништа), или неки програм који ће ово одрадити умјесто мене? Да ли се нешто друго поремети са овим или нема никакве додирне тачке са другим стварима/алатима које користим онлајн? И зашто одједном морам да подешавам ово, кад ономад нисам морао? Хвала.

Шта треба овде ? [ATTACH=CONFIG]30067[/ATTACH]

Pogledaj prvo da li imas CG Nat, u podesavanjima modema pogledaj na status IP adresu i pogledaj na whatsmyip, ako je razlicita ip adresa onda je CG Nat i neces moci da forwardujes portove...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ДејанР

ДејанР

  • Edit Tim
  • Moderator
  • Top player
  • *****
  • Poruke: 427
    • Pogledaj profil
Re: Tutorijal za forwardovanje portova
« Odgovor #85 poslato: 8. februar 2018, 21:16:34 »
Чини ми се да јесте различита. Шта ми је чинити онда?
 

Sneg_Veje

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 328
    • Pogledaj profil
Re: Tutorijal za forwardovanje portova
« Odgovor #86 poslato: 8. februar 2018, 21:30:49 »
Citat: ДејанР;1489511
Чини ми се да јесте различита. Шта ми је чинити онда?

Vidi od koga uzimas net da ti srede, trazi drugi modem, pokusace da ti prodaju staticku ip adresu, ali moze i sa dinamickom...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ДејанР

darkojovanovic1

  • Regular
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Re: Tutorijal za forwardovanje portova
« Odgovor #87 poslato: 26. jun 2018, 18:49:11 »


Može li mi neko pomoći kako da otključam portove, inače oznaka rutera mi je HG531 V1. Da bi pristupio njemu u addres baru kucam 192.168.1.1. Ali šta dalje? Na onom sajtu za otključavanje portova nisam našao PES 6 pa ne znam šta da radim...