Autor Tema: Više patcheva istovremeno - Multikitserver, Patch switcher i Multipatch tutorial  (Pročitano 238204 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lapi

  • WPLO Team
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1604
    • Pogledaj profil
Odg: Više patcheva istovremeno - Multikitserver, Patch switcher i Multipatch tutoria
« Odgovor #135 poslato: 21. decembar 2013, 17:21:10 »
@Atlantis

-Sto se odmah ljutis, cim ti neko neda OF  i nece da igra u tvojoj ligi.

-Mozda sam malo preterao sa izrazom glupa pitanja, ovo je svakako jasnije obicnom korisniku.

Mozda sam pogresno se "odrazio" , kada sam trazio "uredjavanje", nisam mislio na tvoj post, posteni Atlantise, mislio sam na teme tipa :http://www.pes-serbia.net/threads/29549-Pomoc-molim-vas-...,http://www.pes-serbia.net/threads/29589-Shollym-liga,http://www.pes-serbia.net/threads/29526-Pomoć!!! itd. sto mi nije prvi put da to trazim.
ПФК ЦСКА Gangrena mesenger : Lapi.Pes11
 
[/SIZE]
 

Рембрант

  • Fox in the Box
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4566
    • Pogledaj profil
Re: Više patcheva istovremeno - Multikitserver, Patch switcher i Multipatch tutorial
« Odgovor #136 poslato: 21. decembar 2013, 17:44:36 »
Разумем те Лапи, али једноставно подфорум о шестици је огроман из простог разлога што постоји од 2006.
Ја сређујем теме кад год могу, сад је крај године, мора да се учи па се нема много времена, али поред тога опет се трудим да уређујем овај подфорум.
Лаза је лепо средио туторијале у једном посту (скидам му капу на томе) само је проблем што је новајлијама лакше да отварају теме за свако питање или зато што не умеју да се снађу или зато што их једноставно мрзи. ;)
It ain\'t about how hard you hit, it\'s about how hard you can get hit, and keep moving forward. How much you can take, and keep moving forward. That\'s how winning is done.

[SIGPIC][/SIGPIC]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Lapi

lazanet

  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 999
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Više patcheva istovremeno - Multikitserver, Patch switcher i Multipatch tut
« Odgovor #137 poslato: 21. decembar 2013, 18:39:58 »
Citat: Atlantis;1227339
SpoilerPodvukao sam crtu na tu priču i sa razlogom je ubacio u spoiler (kao i ovo) - koga zanima neka čita. Ponoviću forum treba da služi da ljudima uštedi vreme a ne da se leče frustracije iz svakodnevnice.


Izvini što si uopšte dotaknut u ovim postovima :D

Znam da nije novo, ali znam i da 95% online igrača koji igraju u dve i više liga ovo ne koristi. Što se tiče sugestije, nisam siguran da korisnik dok edituje PES6.exe preko HEX editora može uopšte da pridje kitserver folderu?

"find" komanda se odnosi isključivo dok je u HEX Editor programu a tu postoji samo jedna save instanca (ona u my documents).

Ono moram kao moderator da se oglasim pa sam dotaknut u svakom slucaju :)
Za face i boots znam sigurno da ih dll kitservera uvuče u exe nakon injekcije :)
A i kad stisneš install u kitserveru, on u exe ubaci metodu koja referencira na dll iz kitserver foldera. Zato je moguće da koristiš više kitservera, pošto se on nakači direktno za exe :)

 

Atlantis

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2151
    • Pogledaj profil
Re: Više patcheva istovremeno - Multikitserver, Patch switcher i Multipatch tutorial
« Odgovor #138 poslato: 21. decembar 2013, 20:09:26 »
Razumem. Ajd da vidimo u praksi.

Skinuo sam pa opet instalirao kitserver za odredjeni .exe. Otvorio EXE preko hex-editora i pregledao ga - i dalje postoji samo jedna jedina instanca kad se ukuca "sav" u find programa:

/folder1....Pro
Evolution Soccer
 5..KONAMI-WIN32
PES...rb../...
/save...r+b.w+b.

Dakle, ne mogu i da žele da pokvare nešto :)

U svakom slučaju, ako bude bilo interesovanja i potrebe, mogu i sami admini online liga da naprave jedan .exe fajl koji će podeliti svojim ligašima. Ali mislim da će se ovo više koristiti privatno za pojedince nego zvanično.
« Poslednja izmena: 21. decembar 2013, 20:12:44 od strane Atlantis »