Autor Tema: Konami najavio novi Update!  (Pročitano 3041 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

customiZer

  • Madridista
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2504
    • Pogledaj profil
    • http://www.customiZer-portfolio.com
Konami najavio novi Update!
« poslato: 10. februar 2009, 21:27:23 »
PES 2009: Free January Transfer Window
[/SIZE][/B]



Konami Digital Entertainment GmbH has confirmed the content of its latest free download for PES 2009 for PLAYSTATION®3, Xbox 360 and PC-DVD.

Due for download at the end of February, the update will bring all club sides' rosters in line with all the moves and transfers made before the end of the January 2009 transfer window. Hundreds of players have been updated and corrected in line with their moves, with approximately 200 new players added to the game for the first time. The stats of thousands of players have also been refined, in line with their performances so far this season.

The download demonstrates Konami's commitment to continually updating PES 2009, with further exciting downloadable content set for release in the coming months.

http://uk.games.konami-europe.com/news.do;jsessionid=07B4100E3C2D895E731BC2644C4A2CA7?idNews=382
 

BugA

  • Freelance Programmer
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1006
    • Pogledaj profil
    • http://www.MalamutKlub.com/
Konami najavio novi Update!
« Odgovor #1 poslato: 10. februar 2009, 21:59:47 »
Aaaa..video ovo na njihovom sajtu... Zesca glupost, moram reci. Kao - "ovo pokazuje KONAMI-jevu posvecenost stalnom unapredjivanju PES-a 2009", ma daj... Postoje patch-evi koji su sigurno mnogo bolji od ove gluposti. I ukoliko ovo ne bude moglo uz kitserver (mada mozda ce i moci, obzirom da nije klasican patch, ali ne znam dal` ce menjati nesto onaj izvrsni - exe - fajl igre) ne znam ko ce ovo skinuti, osim mozda ljudi koji puno igraju preko neta, pa ce im ovo niti neophodno.

Ne razumem likove, umesto da ispeglaju ono malo bagova sto ima u 2009 ("ukopani igrac" posle slobodnog udaraca i ponekad posle kornera, retko dopustena prednost...), i da ucine fucu stvarno prijatnom, oni gube vreme na ovakve g-l-u-p-o-s-t-i...
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10159
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Konami najavio novi Update!
« Odgovor #2 poslato: 10. februar 2009, 22:02:41 »
Skinuce oni koji igraju ONLINE i koji zele imati aktuelne transfere.
 

tranE_

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 300
    • Pogledaj profil
Konami najavio novi Update!
« Odgovor #3 poslato: 10. februar 2009, 22:34:11 »
To je sve komercijala,ostavljaju prostora za sljedeci nastavak. Ono,kao unaprijedili smo dosta,a sve te stvari su trebali biti odavno u igri.Ali otom potom,važno je da se apdetuje korisnicima kojima je potrebno.

Salute
 

paokmania

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2232
    • Pogledaj profil
Konami najavio novi Update!
« Odgovor #4 poslato: 10. februar 2009, 23:21:12 »
Citat: BugA;445229
("ukopani igrac" posle slobodnog udaraca i ponekad posle kornera, retko dopustena prednost...)


Kako to ubija igru.. Strasno... I slazem se sa tobom!
Aj mi reci hoce li biti toga i u update-u? Jeste li uspeli i to da sredite?
Nema veze ako niste... Samo pitam! :ziveli::D
"KO JE PARTIZANOVAC NE TREBA MU JOS MNOGO DA BI BIO SRECAN." - Dusko Radovic
 

BugA

  • Freelance Programmer
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1006
    • Pogledaj profil
    • http://www.MalamutKlub.com/
Konami najavio novi Update!
« Odgovor #5 poslato: 11. februar 2009, 00:09:41 »
Citat: paokmania;445290
Kako to ubija igru.. Strasno... I slazem se sa tobom!
Aj mi reci hoce li biti toga i u update-u? Jeste li uspeli i to da sredite?
Nema veze ako niste... Samo pitam! :ziveli::D



Ee, nista mi tu ne mozemo, nazalost... :rulet:
 

Chille_HR

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 234
    • Pogledaj profil
Konami najavio novi Update!
« Odgovor #6 poslato: 12. februar 2009, 09:18:38 »
meni je ovo recimo dobra vijest, jer ne podnosim editirane igrache od strane ljudi i toolova, jer osim Konamija i njihovog mishljenja (kako god bilo jadno u procjeni nekih igracha) ne priznajem drugo....
chim izadje novi taj update, frogi ce mi slozhiti patch koji ce mi ostaviti moju golu verziju shto se tiche same igre, a grafichki i muzichki ga srediti i uljepshati do bola prema mom ukusu...
 

froginho

  • Chamaeleo Calyptratus
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1399
    • Pogledaj profil
Konami najavio novi Update!
« Odgovor #7 poslato: 12. februar 2009, 17:00:22 »
Citat: Chille_HR;445817
meni je ovo recimo dobra vijest, jer ne podnosim editirane igrache od strane ljudi i toolova, jer osim Konamija i njihovog mishljenja (kako god bilo jadno u procjeni nekih igracha) ne priznajem drugo....
chim izadje novi taj update, frogi ce mi slozhiti patch koji ce mi ostaviti moju golu verziju shto se tiche same igre, a grafichki i muzichki ga srediti i uljepshati do bola prema mom ukusu...


:offtopic:
si ti siguran frende da bum ti ja rijesil ?
hahahhahaa
 

Chille_HR

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 234
    • Pogledaj profil
Konami najavio novi Update!
« Odgovor #8 poslato: 13. februar 2009, 08:08:57 »
nego kaj, rekel sam ti da chekam taj update da izadje, pa da se malo poigrash, a rad na mom PESu ce ti biti preporuka za buduce radove :D

samo se nadam da ce ti updejti cheshce izlaziti, recimo svakih mjesec, mjesec i pol da to na neshto i lichi.....mislim ako idu za tim da ce updejtati ocjene temeljene na formi igracha...