Autor Tema: Nasi online dueli ~ Trazenje protivnika  (Pročitano 28546 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

cdjole

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 116
    • Pogledaj profil
Nasi online dueli ~ Trazenje protivnika
« poslato: 24. novembar 2008, 01:47:40 »
Evo malopre smo BiTrAtE i ja odigrali dva meca, ja sam pravio sobu. Izabrao sam Celzi, on Inter. Dole su skrinovi sa kraja meca. Veza je pokazivala da je dobra (zeleni i zuti kruzic), ali ipak BiTrAtE-u je dosta lagovalo, dok se kod mene lag manifestovao samo kada je protivnik izvodio gol-aut par puta pa golman promasi loptu i onda je pokupi rukom. Tako da se nadam da ce sledeci put veza biti bolja i da cemo odigrati bez laga, zao mi je sto mu je ovaj put lagovalo.





P.S.: Mogli bismo organizovati bar neki mini turnir dok cekamo da se organizuje liga. Ima nas koliko sam video 10-ak na forumu koji igraju online, pa bi mogli napraviti neki kup ili 2 grupe, pa na ispadanje. Naravno ako nas vecina bude zainteresovana.
 

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
Nasi online dueli ~ Trazenje protivnika
« Odgovor #1 poslato: 24. novembar 2008, 01:50:21 »
Citat: froginho;405512
pa kaj ti nije lakse uzet MSN od ljudi koji igraju online pa se tako dogovarat za tekme , jel ko zna kada ce ljudi procitat tvoje poruke
Kontam ja t sve...:) ..
ali ..
posle me stave na blockk..
kad ih dam po 10 golova..:>
na jednoj utakmici
posle nije zanimljivo ..:)
hehe

[email protected] ....

A u koju sobu inace ulaze nashi..
ja sam naishao .. na DEJAN...
ali nije hteo igrati..
cak ni u prijatelje staviti..
pih..
eto od nashih...:)

Citat: cdjole;405619
Evo malopre smo BiTrAtE i ja odigrali dva meca, ja sam pravio sobu. Izabrao sam Celzi, on Inter. Dole su skrinovi sa kraja meca. Veza je pokazivala da je dobra (zeleni i zuti kruzic), ali ipak BiTrAtE-u je dosta lagovalo, dok se kod mene lag manifestovao samo kada je protivnik izvodio gol-aut par puta pa golman promasi loptu i onda je pokupi rukom. Tako da se nadam da ce sledeci put veza biti bolja i da cemo odigrati bez laga, zao mi je sto mu je ovaj put lagovalo.





P.S.: Mogli bismo organizovati bar neki mini turnir dok cekamo da se organizuje liga. Ima nas koliko sam video 10-ak na forumu koji igraju online, pa bi mogli napraviti neki kup ili 2 grupe, pa na ispadanje. Naravno ako nas vecina bude zainteresovana.
Ja sam zaaa.. bratt..:)..
. mada i nas 10 moze da se osnuje liga...

Nego je si li ti za jednu tekmu sada..?

Citat: Milenk0;405570
Ae ljudi pisite malo rezultate,kacite skrinove kad igrate izmedju sebe,bas me zanima :)
auu jes dobar onaj potez.. kad prebaci preko njega....:) .. nego .. kako mogu da postavim ovde.. snimak .. ili sliku ..
sanse nema da mi se pokaze.. na forumu ..
koji format stavljam ili rezoluciju kada uplodujem..??
 

cdjole

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 116
    • Pogledaj profil
Nasi online dueli ~ Trazenje protivnika
« Odgovor #2 poslato: 24. novembar 2008, 01:55:31 »
Moze, al samo jednu. Vozim :)

Mislio sam da spavam, al ajd moze koja partijica. Cujemo se na msn.
 

cdjole

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 116
    • Pogledaj profil
Nasi online dueli ~ Trazenje protivnika
« Odgovor #3 poslato: 24. novembar 2008, 04:02:44 »
Odigrasmo Aladdin986 i ja 3 partije. Prvu smo igrali Inter - Milan, on je dobio sa 2:1 (on je bio Milan), ali je veza bila losa, nije bilo igrivo, dodavanja su bila neprecizna (igraci propustaju loptu kroz noge) i usporena. Onda smo obojica u settings-u stavili detalje na medium i iskljucili one sve opcije i odigrali jos dva meca. Veza je bila dobra i moglo se igrati, tako da definitivno treba igrati na medium i bez onih opcija u settings-u. U sledecem mecu ja sam uzeo Valensiju, a on Liverpul, rezultat je bio 1:1, a u poslednjem ja Inter, on Barsu, tu je usledio debakl i 6:0 za Barsu. Imao sam sansu za pocasni sa penala, ali Ibra je posla na tribine. Sve cestitke Aladdinu, sa Barsom je mnogo dobar. Ostaje mi za utehu da sam na ova tri meca dobio 3 crvena (2 protiv Milana i 1 protiv Barse) i to zbog glupog sudije, ocekivao sam po zuti svaki put, al sta da se radi. Mozda bih bolje prosao da sam bio kompletan, a mozda bih samo ublazio poraz, nekako mi se cini da danas nisam bio u stanju da se oduprem Barsi. Igracemo jos, bice prilike da se i to proveri. A ko zna, ako nas se dovoljno javi, mozda bude nesto i od tog kupa ili lige.
 

BiTrAtE

  • Regular
  • **
  • Poruke: 77
    • Pogledaj profil
Nasi online dueli ~ Trazenje protivnika
« Odgovor #4 poslato: 24. novembar 2008, 12:29:38 »
Kao sto je cdjole vec rekao odigrali smo dvije partije prva je bila tvrda i zavrsena 0-0 drugu me glatko dobio 3-0 al ipak lagovalo mi je masu, skroz netacni pasovi, nestajanje igraca koje iritira bas i nemogucnosti izvodjenja prekida (kad golman oce da dobaci igracu promasi loptu i hvata je) itd. Primijetio sam da mi laguje samo kad neko ima dosta  bolju vezu od moje ili dosta goru :) Ako su veze priblizne sve ide glatko :) Moja konekcija je 6000/512
 

Djuka

  • Kuća Slavnih
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2691
    • Pogledaj profil
Nasi online dueli
« Odgovor #5 poslato: 24. novembar 2008, 18:05:17 »
Ovdde se dogovarajte o friendly utakmicama, kacite rezultate i prozivajte nekoga kako ste ga napunili :D:: ali sve u granicama ;)
 

BiTrAtE

  • Regular
  • **
  • Poruke: 77
    • Pogledaj profil
Nasi online dueli ~ Trazenje protivnika
« Odgovor #6 poslato: 24. novembar 2008, 19:32:05 »
Ja i cdjole ponovo se sastali, ovaj put sam ja bio host (tad tek uopste nisam imao problema) i odigrali 5-6 meceva. Ja sam Inter a cdjole Celzi. I ja sam Fiorentina a cdjole Valencia i Atletico M.

Inter - Celzi 1-1
Inter - Celzi 1-1
Inter - Celzi 0-1
Fiorentina - Valencia 3-0
Fiorentina - Atletico M 2-1
 

cdjole

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 116
    • Pogledaj profil
Nasi online dueli ~ Trazenje protivnika
« Odgovor #7 poslato: 24. novembar 2008, 19:45:18 »
Evo i skrinova, mala ispravka, sva tri meca Inter - Celzi su zavrsena 1:1, tako da sam ja ipak bez pobede. Nije me nesto htelo, ali bice bolje.









 

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
Nasi online dueli ~ Trazenje protivnika
« Odgovor #8 poslato: 24. novembar 2008, 19:51:14 »
.. vas dujell bass dobar...



Je li neko sad zaaa tekmu ..??
 

BiTrAtE

  • Regular
  • **
  • Poruke: 77
    • Pogledaj profil
Nasi online dueli ~ Trazenje protivnika
« Odgovor #9 poslato: 25. novembar 2008, 12:54:02 »
Sastali smo se juce aladdin i ja  odigrali oko 10tak mecheva. S jacim timovima vidjena je prava kisa golova :)  Sa slabijim timovima vidjene su dosta tvrde utakmice al ipak zanimljive. Sve u svemu fin duel u kojem je na kraju ipak zasluzeno slavio aladdin jer je imao vise pobjeda :) Problema s lagom uopste nisam imao, medium podesavanje i strikiran samo vertical sync zbog talasanja slike :)
 

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
Nasi online dueli ~ Trazenje protivnika
« Odgovor #10 poslato: 25. novembar 2008, 13:31:32 »
Daa odlicne utakmice..... sa Bitrate-om...
...:)..


Pobedio me je prvu dobro.. nisam ocekivao da ce iz neprijateljske linije krenuti tako zestoko.. ..
Tako da mi se kafica prosula kad sam video rezultat... ..

izgubio sam  sa :
Milan 2 - 4 Inter

Posle toga.. pojeo sam jednu karamelu bombon ...
e onda me je krenulo
milan 2 - 1 Inter

Minimala .. ali .. podmazan put..
posle.. sam birao Barsu... da malo ga psihicki porametim i sokiram ..
Barselona 5 - 2 Inter ...

posle toga .. extra utakmice ne secam se rezultata.. ali
nije mi ni malo bilo dosadno...:):)..
....
 

BiTrAtE

  • Regular
  • **
  • Poruke: 77
    • Pogledaj profil
Nasi online dueli ~ Trazenje protivnika
« Odgovor #11 poslato: 25. novembar 2008, 13:36:58 »
5-3 je bilo :D::  Prva 4-2 za mene druga 4-5 i treca 3-5 dalje se ne sjecam :) Kad budes bio raspolozen opet, samo se javni na msn :)
 

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
Nasi online dueli ~ Trazenje protivnika
« Odgovor #12 poslato: 25. novembar 2008, 13:45:24 »
hehe..
aj cinimi se 5-3 heheh..:>
cujemo se veceras...
sada moram da picim na kolokvijum iz matematike mater im...
nista spremao nisam ..:>:>.

ako dobro prodjem tesko tebi veceras....
.. a ako ne .. imaces velike prilike..:)
 

Бишке

  • Super Moderator
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1683
    • Pogledaj profil
Nasi online dueli ~ Trazenje protivnika
« Odgovor #13 poslato: 25. novembar 2008, 13:53:04 »
Jel neko za partiju sada?
 

BiTrAtE

  • Regular
  • **
  • Poruke: 77
    • Pogledaj profil
Nasi online dueli ~ Trazenje protivnika
« Odgovor #14 poslato: 25. novembar 2008, 13:58:19 »
Evo ja, samo ostavi msn da se dogovorimo lakse moj je [email protected]