Autor Tema: Kako zaustaviti pojedine igrače?  (Pročitano 21800 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

froginho

  • Chamaeleo Calyptratus
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1399
    • Pogledaj profil
Kako zaustaviti pojedine igraèe?
« Odgovor #30 poslato: 12. novembar 2008, 21:49:06 »
Citat: Chille_HR;400136
potpisujem, bili smo na turnacu sad u subotu i lijepo si pokazal kak se hala obrana...
yebo Barcu, od njih 16, 10 ih je bilo Barca....
za svakog ima lijeka, bash kak velish ;)


tak je frende a jedva cekam sad ovaj 2vs2 (nas dvojca) pa da onda vidim decke iz Barce i ostalih nabrijanih klubova
 

BugA

  • Freelance Programmer
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1006
    • Pogledaj profil
    • http://www.MalamutKlub.com/
Kako zaustaviti pojedine igraèe?
« Odgovor #31 poslato: 12. novembar 2008, 21:51:55 »
Citat: stole;400176
Ima i na sestici i na 2009, samo sto je na sestici bio jedan od osnovnih nacina odbrane, a u 2009, ako to uradis naprimer na messiju, ispadnes smesan ili dobijes crveni karton.


Istina... :D
 

AcMilan91

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 364
    • Pogledaj profil
Kako zaustaviti pojedine igraèe?
« Odgovor #32 poslato: 12. novembar 2008, 22:14:23 »
da ali da su napoliju realne ocene birao bi ga ja gledajte hamskik i lavezzi smesni su u igrici a gattuso ne moze da stigne lavezzija gattuso 91 stamina?!?!nemojte da se salimo....bez 98 necu ni da pricam covek ne staje...ali stvarno eto je zlo u igrici
FORZA MILAN
 

Petar Petrovic

  • Gost
Kako zaustaviti pojedine igraèe?
« Odgovor #33 poslato: 12. novembar 2008, 22:25:40 »
Naprimer da igras s nekim starijim od 7 godina,tad neces moci da prodjes
 

Александар

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 680
    • Pogledaj profil
Kako zaustaviti pojedine igraèe?
« Odgovor #34 poslato: 12. novembar 2008, 22:28:15 »
Ja sam sa Napolijem stvarno kidao ove jake timove, zgruvam se u odbrani i otimam najvise puta loptu na uklizavanje.Onda lopta na sredinu do Hamsika koji salje posalje na stranu gde se nalazi Lavezzi ovaj protrci posto ima strasne ocene za speed i centrira a Dennis ili Zalayeta samo pognu glavom loptu u mrezu.Bar sam tako ja kidao drugove.

Takve igrace cekam na uklizavanje tako da ne mogu drugovi da me predju, ili dobijem karton ili ga cisto pocistim ali pored uklizavanja ne prolazi ako je pravovremeno.
 

AcMilan91

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 364
    • Pogledaj profil
Kako zaustaviti pojedine igraèe?
« Odgovor #35 poslato: 12. novembar 2008, 22:31:25 »
nz al ono mnogo se nerviram zbog tih nerealnosti al boljeg fudbala i dalje nema ;)
FORZA MILAN
 

Archamond

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 19
    • Pogledaj profil
    • http://www.archamond.com
Kako zaustaviti pojedine igraèe?
« Odgovor #36 poslato: 13. novembar 2008, 12:35:58 »
Postoje takvi igraci koji ne mogu da se zaustave, kao sto je ranije bio(i ostao :D) Adriano itd.......
Ja uglavnom igram protiv burazera, ja Liverpool on Milan, a on igra solidnu odbranu, a kad ne moze da zaustavi krlja, po sistemu bolje crveni nego gol.......a x puta sam ga prosao sa centra sa Torresom, sut pa X i tako sve do gola zato sto igraci sami ispadaju pogotovo ako se drzi X, a to u starom PESu tako nije bilo....

Ja sam prestao da drzim x u odbrani, nema smisla vise, igraci ili uklizaju sami sa ledja ili ispadnu na prvo zalamanje, a kad se drzi kocka oce da cepaju i 10m od lopte :)


A kao i pre kad igrac ima Body Balance ili Top Speed narandzastu i jos su crveni moze da ih zaustavi samo igrac koji isto ima takve ocene......u sestici sam igrao sa Lyonom i John Carew samo cepa sa strane svi se odbijaju od njega i grune loptu koju golman ne moze da uhvati, imao je Body Balance, Top Speed i Shoot Power ocene dobre, ostale sve ocajne pa je bio opet sjajan igrac...



A Barca i Inter se uvek rade sifraski, ako su dva igraca jednaka onaj ko igra sa jednom od ove dve ekipe dobija u 90% utakmica.....nije fer uradjeno, ali jbg, bolje od FIFE u svakom slucaju :D
 

Chille_HR

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 234
    • Pogledaj profil
Kako zaustaviti pojedine igraèe?
« Odgovor #37 poslato: 13. novembar 2008, 13:27:59 »
Citat: Archamond;400355
Postoje takvi igraci koji ne mogu da se zaustave, kao sto je ranije bio(i ostao :D) Adriano itd.......

Adriano je puno slabiji nego prije....za tu usporedbu ti bolje pashe ona yebena crnchina Eto'o :D

Citat: Archamond;400355

A kao i pre kad igrac ima Body Balance ili Top Speed narandzastu i jos su crveni moze da ih zaustavi samo igrac koji isto ima takve ocene......

nekako treba napraviti razliku izmedju prosjechnih i vanserijskih igracha, to uvijek dobro naprave, ali isto tako ne mozhe igrach proci kraj branicha....na tome treba poraditi, jer Cristiano nemre proci recimo u stvarnosti kroz igracha ako mu se ovaj postavi, kaj ne? ;)
i kad smo kod ocjena, jel i dalje vrijedi pravilo da ocjene nakon 94 (one crvene) rastu eksponencijalno, a ne linearno kao do tog broja?

Citat: Archamond;400355
A Barca i Inter se uvek rade sifraski, ako su dva igraca jednaka onaj ko igra sa jednom od ove dve ekipe dobija u 90% utakmica.....nije fer uradjeno, ali jbg, bolje od FIFE u svakom slucaju :D

istina, ali ne uvijek.....normalno da ako netko igra sa ovim ekipama da je favorit (kao što bi i u stvarnosti bilo da netko drugi igra sa recimo PSGom), kaj ne?
tak da sve je moguce, chak i skinuti skalp takvim ekipama (ako je rijech o podjednakim igrachima kako si rekao), i to je fuc ;) to je PES ;)
 

Archamond

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 19
    • Pogledaj profil
    • http://www.archamond.com
Kako zaustaviti pojedine igraèe?
« Odgovor #38 poslato: 13. novembar 2008, 13:34:20 »
Citat: Chille_HR;400373
Adriano je puno slabiji nego prije....za tu usporedbu ti bolje pashe ona yebena crnchina Eto'o :D
Nisam jos imao puno prilike da igram protiv Barse, ali Adrijano ima Body Balance 94 tako da ne zaostaje puno :P

Citat: Chille_HR;400373
i kad smo kod ocjena, jel i dalje vrijedi pravilo da ocjene nakon 94 (one crvene) rastu eksponencijalno, a ne linearno kao do tog broja?
Cini mi se, ako igrac ima bilo koju ocenu 99 on je automatski nezaustaviv, kao Martins u Newcastleu recimo :D


Citat: Chille_HR;400373
istina, ali ne uvijek.....normalno da ako netko igra sa ovim ekipama da je favorit (kao što bi i u stvarnosti bilo da netko drugi igra sa recimo PSGom), kaj ne?
tak da sve je moguce, chak i skinuti skalp takvim ekipama (ako je rijech o podjednakim igrachima kako si rekao), i to je fuc ;) to je PES ;)
Ne kazem ja da su nepobedivi, ali su mnogo jaci od recimo Reala, Milana, Manchestera, Liverpoola, Chelsija, sto realno nije slucaj.....to mene nervira, ali jbg, PES je PES :D



I najjace mi je ono kad neki moj losiji odbrambeni, tipa Arbeloa ili Skrtel pridje nekom od tih sifrasa, recimo Kaki i onda samo stane i gleda ga kako prolazi, a Carragher ili Hyypia u istoj situaciji sa istim pritisnutim dugmicima udju u duel..... :)
 

Dr@gan

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Kako zaustaviti pojedine igraèe?
« Odgovor #39 poslato: 13. novembar 2008, 13:47:40 »
kako zaustaviti neke igrace?
hmm na primer, ako mu ti polomis nogu on tom nogom ne moze da da gol...
ili
stavis 5 igraca u odbranu i drzis ih kod samog gola i cekas da ti neki balvan ko (eto,adrijano)
naleti na 2-3 igraca
ili
...
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Kako zaustaviti pojedine igraèe?
« Odgovor #40 poslato: 13. novembar 2008, 14:05:18 »
Neznas sta se toliko mucite sa tim zaustavljanima...pa ja svakom igraca zaustivim sa prosjecnim odbrambenim iz osrednjeg kluba.
Nemojte naivno letiti prema njemu pa se ili sudariti ili uklizati u trku,garant ce vas tako izbaciti(narocito Ibrahimovic je dobar za te obilaske)
Trik je da sa odbranom koju kontrolisete ne napadate igraca vec se lagano povlacite nazad prateci ga i cekate kad ce napraviti gresku.
Npr. ako igrate protiv racunara ako radite tako kao sto je navedeno racunar ce garant vratiti loptu nazad posto nece imati drugu opciju,a ako igrate protiv prijatelja,samo se vracajte i pratite ga i on ce pokusati da uradi dribling na levo ili desno,onda kad mu igrac naglo skrene opasce mu brzina i vi tada samo stisnete x ili krenete prema njemu i otecete mu loptu bez obzira ko je....provjereno
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

Partizan_ale

  • Regular
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Kako zaustaviti pojedine igraèe?
« Odgovor #41 poslato: 13. novembar 2008, 15:08:22 »
Sto se tice Etoa, sa o cu reci da pogledate sta sad radi u stvarnosti... Mislim ubija... Nemoj se zalite, njega i Mesija cela primere ne moze da drzi...
 

AcMilan91

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 364
    • Pogledaj profil
Kako zaustaviti pojedine igraèe?
« Odgovor #42 poslato: 13. novembar 2008, 15:10:57 »
al ne prolazi po 5 igraca
FORZA MILAN
 

Partizan_ale

  • Regular
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Kako zaustaviti pojedine igraèe?
« Odgovor #43 poslato: 13. novembar 2008, 15:12:36 »
Ja igram sa Panathenaikosom, Fiorentinom i Totenhemom uglavnom, i nemam bas puno problema sa tim zverima...
 

AcMilan91

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 364
    • Pogledaj profil
Kako zaustaviti pojedine igraèe?
« Odgovor #44 poslato: 13. novembar 2008, 15:17:35 »
pa kad bi igrao protiv mene ne bi mi loptu pipnuo...nije da se hvalim nego tako je uradjeno
FORZA MILAN